Policie pátrá po svědcích dopravní nehody u Velkého Týnce

Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 8. září 2021 na silnici mezi obcemi Velký Týnec – Vsisko a Grygov. Řidič jedoucí po komunikaci srazil cyklistku a od místa nehody ujel. V danou chvíli projíždělo místem nehody v opačném směru osobní motorové vozidlo červené barvy.

Ve středu 8. září v 16:45 na silnici mezi obcemi Velký Týnec – Vsisko a Grygov předjížděl řidič osobního motorového vozidla bílé barvy cyklistku jedoucí po stejné komunikaci. “Přitom měl pravým zpětným zrcátkem zavadit o řídítka cyklistky, která následně upadla na komunikaci. Řidič motorového vozidla po střetu pokračoval dále, aniž by po dopravní nehodě zastavil. V danou dobu mělo místem nehody v opačném směru (tedy k obci Velký Týnec – Vsisko) projíždět osobní motorové vozidlo červené barvy,” uvedl k nehodě mluvčí policie Libor Hejtman. 

Policie se v souvislosti s prověřováním okolností dopravní nehody obrací na případné svědky, kteří mají poznatky k dopravní nehodě, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali přímo policisty dopravního inspektorátu Olomouc, Třída Kosmonautů 10, tel.: 974 766 251, e-mail: ol.di.podatelna@pcr.cz.

Související články

Nejpopulárnější