Slavnostní otevření PREMIERE VIP se soutěží o vstupenky a rautem Romana Pauluse

Ve středu 29. září 2021 proběhne slavnostní otevření nové PREMIERE VIP v Premiere Cinemas v olomoucké Šantovce. Diváci se mohou těšit na bohatý program, exkluzivní premiéru dlouho očekávané bondovky Není čas zemřít a také jedinečný raut od Romana Pauluse, šéfkuchaře restaurace Lobster. Kromě pozvaných hostů mají i návštěvníci Šantovky jedinečnou příležitost se slavnostního otevření zúčastnit. Premiere Cinemas pro ně připravilo na svém facebookovém profilu soutěž o 20 vstupenek na tento exkluzivní filmový a kulinářský zážitek.

PREMIERE VIP představuje nový luxusní filmový zážitek – sledování filmu v prostorných elektricky polohovatelných křeslech, fantastický výhled na největší olomoucké filmové plátno a také neuvěřitelnou kvalitu obrazu a zvuku díky prostorovému 3D ozvučení Dolby Atmos. Návštěvníci PREMIERE VIP si mohou také vychutnat neomezené občerstvení v odděleném VIP salonku.

Majitel sítě multiplexů PREMIERE CINEMAS David Horáček říká: „Premiéra nejnovější bondovky Není čas zemřít je hlavní událostí letošního filmového podzimu a my jsme rádi, že ji můžeme společně s naším partnerem obchodním centrem Šantovka nabídnout našim návštěvníkům právě v našem novém PREMIERE VIP. Jsem si jistý, že pohoštění Romana Pauluse z vyhlášeného Lobsteru vyjímečnost celého premiérového večera ještě posílí.“


PREMIERE CINEMAS jsou moderní české multiplexy v Praze Hostivaři, Teplicích a Olomouci. Nabízí zákazníkůmnejvětší promítací plátna a nejnovější projekční techniku – projektory SONY DIGITAL CINEMA 4K a revoluční prostorový 3D zvuk DOLBY ATMOS. PREMIERE CINEMAS disponují také projekcí v rozlišení 4K, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina. Multiplexy Premiere Cinemas jsou vybaveny 3D projekcemi nejnovější dostupné technologii SONY DIGITAL CINEMA 3D.


Související články

Nejpopulárnější