Hledáme domov #2: Pomozte třem pejskům najít domov

Potřebujete kamaráda, který vám bude rozumět a užijete si s ním každou legraci? Olomoucký Report se snaží najít nový domov pejskům z útulků v Olomouckém kraji. V dnešním příspěvku se představí tři pejsci z útulku Voříšek hledající nový domov. Stále můžete podpořit na Startovači charitativní kalendář pro rok 2022.

Barunka

Barunka je kouzelná psí veteránka s přátelskou povahou, ale vůči novým lidem je ze začátku nedůvěřivá. Jakmile si však získáte její důvěru přijde se pomazlit. Barunka je aktivní seniorka, která bude velmi ráda chodit na procházky a výlety. Ostatní pejsky ve většině ignoruje. Vhodná k dětem.

Gumpík

Gumpík je krásný pejsek s přátelskou a vyrovnanou povahou, který má velmi rád společnost lidi. Byl nalezený přivázaný u značky, tam asi láska jeho páníčka skončila. Ze začátku byl velmi frustrovaný y odmítal s okolím spolupracovat. Vzhledem k jeho citlivosti na změnu prostředí musí zájemce vícekrát přijít a seznámit se.

Rexík

Rexík je nádherný německý ovčák, co potřebuje k novým lidem získat důvěru. Je vhodný pro aktivního člověka, který se s ním rád projde nebo zaběhá. Rexík má rád sporty a výcvik, je to šikula. Šťastný bude v přítomnosti páníčka se zahradou, kde se bude moci vyblbnout a zaběhat si.  


Voříšek – útulek pro opuštěné psy, Čechy pod Kosířem

Samota 133,

798 58 Čechy pod Kosířem

www.vorisek.org


Související články

Nejpopulárnější